3 / 6
slide
popis
 
REŽISÉŘI
A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Název Rok Režie Stopáž
Paleta lásky 1976 Mach Josef 98'
Pan Tau 1988 Polák Jindřich 91'
Pan Vok odchází 1979 Steklý Karel 80'
Pane, vy jste vdova! 1970 Vorlíček Václav 97'
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště 1979 Chytilová Věra 97'
Panenství a kriminál 1969 Lohninský Václav 86'
Páni Edisoni 1969 Lohninský Václav 70'
Páni kluci 1975 Plívová Věra 87'
Panna a netvor 1978 Herz Juraj 88'
Panter čeká v 17,30 1971 Pinkava Josef 66'
Papilio 1986 Svoboda Jiří 98'
Paragraf 224 1979 Sirový Zdeněk 80'
Parta hic 1976 Bočan Hynek 92'
Partie krásného dragouna 1970 Sequens Jiří 89'
Pasáček z doliny 1983 Vláčil František 81'
Pasiáns 1977 Čech Vladimír 85'
Past na kachnu 1978 Kovář Karel 84'
Pasťák 1968 Bočan Hynek 92'
Pat a Mat 1976 - 1990 Lubomír Beneš 35 episod x 7-9 minut
Pat a Mat se vracejí 2003 - 2004 M. Beneš,V. Pospíšilová,L. Pálka,M. Šebesta 28 episod x 7 minut
Patagonie: Torres del Paine, Mt. Fitz Roy, Cerro Torre 2000 Martin Kratochvíl 47 minut
Pátek není svátek 1979 Fuka Otakar 81'
Pavlínka 1974 Kachyňa Karel 91'
Pějme píseň dohola 1990 Trojan Ondřej 104'
Pejskův sen 1972 Týrlová Hermína 8'
Pěnička a Paraplíčko 1970 Sequens Jiří 92'
Pension pro svobodné pány 1967 Krejčík Jiří 89'
Perličky na dně 1965 Menzel Jiří,Jireš Jaromil,Schorm Evald,Chytilová Věra,Němec Jan 103'
Perpetus Amor 1969 Seko Garik 5'
Pěsti ve tmě 1986 Soukup Jaroslav 98'
Pět holek na krku 1967 Schorm Evald 87'
Pět miliónů svědků 1965 Sadková Eva 92'
Pět mužů a jedno srdce 1971 Matějovský Jan 75'
Petrolejové lampy 1971 Herz Juraj 100'
Piknik 1967 Sis Vladimír,Smoček Ladislav 68'
Piloti 1988 Fuka Otakar 83'
Pinocchiova dobrodružství
Píseň nemilovaného 1982 Weisz Claude
Píseň o stromu a růži 1978 Rychman Ladislav 86'
Písně by neměly umírat 1983 Kalatozišvili Georgij 88'
Píšťalka 1971 Týrlová Hermína 11'
Plaché příběhy 1982 Flídr Zdeněk,Zborník Dobroslav,Tintěra T. 86'
Plavení hříbat 1975 Bočan Hynek 86'
Po stopách krve 1969 Schulhoff Petr 94'
Početí mého mladšího bratra 2000 Vladimír Drha 72 minut
Počkám, až zabiješ 1973 Černý Stanislav 84'
Pod Jezevčí skálou 1978 Gajer Václav 75'
Pod nohama nebe 1983 Růžička Milan 92'
Podezření 1972 Krejčík Jiří 104'
Podfuk 1985 Schmidt Jan 76'
Podivná přátelství herce Jesenia 1985 Steklý Karel 88'
Podivný host 1989 Rózewicz Stanislaw 83'
Podivný výlet 1977 Hanibal Jiří 91'
Pohádka na šňůře 1986 Týrlová Hermína 8'
Pohádka o Jeníčkovi a Mařence 1980 Karel Zeman 66 minut
Pohádka o Malíčkovi 1985 Piesis Gurans 80'
Pohádka o putování 1982 Mitta Alexandr 100'
Pohádka z pece ohnivé 1984 Šebesta Milan 7'
Pohádky tisíce a jedné noci 1975 Karel Zeman 94 minut, 7 x 10-15 minut
Poklad byzantského kupce 1966 Novák Ivo 93'
Poklad hraběte Chamaré 1984 Troška Zdeněk 80'
Pokus o vraždu 1973 Sequens Jiří 98'
Poločas štěstí 1984 Brynych Zbyněk 86'
Polynesie - Tahiti, Raiatea, Bora Bora, Rangiroa, Hiva Oa, Nuku Hiva Fatu Hiva, Markézy 2004 Martin Kratochvíl 7 x 13 minut
Pomerančový kluk 1975 Matějka Václav 89'
Poplach na hradě 1984 Šejda Bohumil 7'
Poplach v oblacích 1978 Polák Jindřich 72'
Poprask na silnici E 4 1979 Strnad Stanislav 88'
Poslední doušek 1978 Spálený Eugen 6'
Poslední leč 1981 Sis Vladimír 92'
Poslední motýl 1990 Kachyňa Karel 109'
Poslední ples na rožnovské plovárně 1974 Novák Ivo 83'
Poslední propadne peklu 1982 Ráža Ludvík 77'
Poslední růže od Casanovy 1966 Krška Václav 92'
Poslední vlak 1982 Matula Július 80'
Postavení mimo hru 1979 Novák Ivo 90'
Postřižiny 1980 Jiří Menzel 94 minut
Potkal jsem ho v ZOO 1994 Drahomíra Králová 66 minut
Poupě 1971 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 4'
Povídky o dětech 1964 Vošmik Milan,Dvořáček Jaromír,Hanibal J. 80'
Pozor, myš! 1967 Horák Antonín 9'
Pozor, vizita! 1981 Kachyňa Karel 84'
Požáry a spáleniště 1980 Kachlík Antonín 92'
Prak darebák 1982 Týrlová Hermína 9'
Pravidla kruhu 1987 Balajka Miroslav 86'
Prázdniny pro psa 1980 Vošmiková Jaroslava 78'
Pražákům, těm je hej 1990 Smyczek Karel,Kocáb Michael 93'
Pražská pětka 1988 Vorel Tomáš 98'
Pražské noci 1968 Makovec M.,Brdečka J.,Schorm E. 96'
Pražské tajemství 1988 Tarnas Kazimierz 86'
Princ a Večernice 1978 Vorlíček Václav 80'
Princ Bajaja 1971 Kachlík Antonín 79'
Proč měsíc nemá šaty 1967 Seko Garik,Plesník Jan 10'
Proč? 1987 Smyczek Karel 87'
Prodaná nevěsta 1975 Kašlík Václav 111'
Prodavač humoru 1984 Krejčík Jiří 103'
Prodloužený čas 1984 Jireš Jaromil 86'
Profesionál 1980 Kotyza Břetislav 5'
Profesoři za školou 1975 Brynych Z.,Muchan Milan,Blažek Vladimír 94'
Prokletí domu Hajnů 1988 Svoboda Jiří 108'
Prokouk hodinářem 1971 Spálený Eugen 10'
Proměny bez konce 1989 Havlíčková Taťána 7'
První den mého syna 1964 Helge Ladislav 95'
Přátelé bermudského trojúhelníku 1987 Křístek Václav,Prokop Jan,Šícha Petr 102'
Přehlídce velím já 1969 Mach Jaroslav 84'
Přeludy pouště 1982 Bouassida Abdelhafidh 105
Příběh ´88 1989 Hojdová Zuzana 89'
Příběh lásky a cti 1977 Vávra Otakar 99'
Příhody brouka Pytlíka 1978 Týrlová Hermína 14'
Příhody Ferdy Mravence 1977 Týrlová Hermína 17'
Příhody pana Příhody 1982 Steklý Karel 87'
Přiípad pro začínajícího kata 1969 Juráček Pavel 102¨
Přijela k nám pouť 1973 Plívová Věra 76'
Příliš hlučná samota
Příliš velká šance 1984 Fuka Otakar 88'
Případ mrtvého muže 1974 Klein Dušan 99'
Případ mrtvých spolužáků 1976 Klein Dušan 86'
Přísně tajné premiéry 1967 Frič Martin 85'
Příště budeme chytřejší, staroušku! 1982 Schulhoff Petr 85'
Psi a lidé 1971 Schorm Evald 98'
Psí nebe 1967 Týrlová Hermína 11'
Půl domu bez ženicha 1980 Bočan Hynek 80'
Půlnoční kolona 1972 Novák Ivo 86'
Pumpaři od Zlaté podkovy 1978 Fuka Otakar 85'
Puščik jede do Prahy 1965 Golub Lev 87'
Putovaní Jana Amose 1983 Vávra Otakar 151'
Pytláci 1981 Bočan Hynek 88'