3 / 6
slide
popis
 
REŽISÉŘI
A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Název Rok Režie Stopáž
Kačenka a strašidla
Kačenka a zase ta strašidla
Kainovo znamení 1989 Majewski Janusz 105'
Kalamita 1981 Chytilová Věra 97'
Kam doskáče ranní ptáče 1986 Králová Drahomíra 86'
Kam nikdo nesmí 1979 Klein Dušan 88'
Kam zmizel kurýr 1981 Fuka Otakar 83'
Kam, pánové, kam jdete ? 1987 Kachyňa Karel 84'
Kamarád do deště 1988 Soukup Jaroslav 73'
Kamera 1971 Seydl Zdeněk 5'
Kančenčonga: Turisti v Himalájích 2000 Martin Kratochvíl 60 minut
Kaňka do pohádky 1981 Koval Ota 72'
Kariéra 1948 Steklý Karel 86'
Karlovarští poníci 1971 Hanibal Jiří 66'
Káťa a krokodýl 1965 Šimková Věra 65'
Katapult 1983 Jireš Jaromil 89'
Kateřina a její děti 1970 Gajer Václav 73'
Každému jeho nebe 1981 Steklý Karel 88'
Každý den odvahu 1964 Schorm Evald 86'
Každý mladý muž 1965 Juráček Pavel 82'
Kdo hledá zlaté dno 1974 Menzel Jiří 92'
Kdo chce zabít Jessii? 1966 Vorlíček Václav 79'
Kdo přichází před půlnocí 1979 Brynych Zbyněk 89'
Kdo se bojí, utíká 1986 Klein Dušan 94'
Kdo se směje naposled... 1977 Šejda Bohumil 3'
Kdyby tisíc klarinetů 1964 Roháč Jan 131'
Když má svátek Dominika 1967 Valášek Jan 60'
Když rozvod, tak rozvod 1982 Skalský Štěpán 79'
Když v ráji pršelo 1987 Pivoňková Magdalena 83'
Kentauři 1978 Žalakjavičus Vitautas
Kinoautomat: Člověk a jeho dům 1966 Juráček Pavel,Roháč Jan,Činčera Radúz 63'
Kladivo na čarodejnice 1969 Vávra Otakar 103'
Klec 1970 Dudešek Jan 8'
Klec pro dva 1967 Mach Jaroslav 85'
Klíč 1971 Čech Vladimír 97'
Kluci z bronzu 1980 Strnad Stanislav 93'
Kluk dostává filipa 1972 Týrlová Hermína 7'
Kluk za dvě pětky 1983 Borek Jaromír 85'
Klukovi klukoviny 1973 Týrlová Hermína 7'
Kočár do Vídně 1966 Kachyňa Karel 76'
Kočičí princ 1978 Koval Ota 79'
Kolonie Lanfieri 1969 Schmidt Jan 81'
Komediant 1984 Vávra Otakar 90'
Komu patří její srdce 1983 Ostrčil Zdeněk 9'
Koncert 1980 Schmidt Jan 69'
Koncert na konci léta 1979 Vláčil František 103'
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky 1967 Vorlíček Václav 86'
Konec kouzelníka Uhahuly 1981 Týrlová Hermína 12'
Konec starých časů 1989 Jiří Menzel 93 minut
Konečná stanice 1981 Balík Jaroslav 83'
Konečně si rozumíme 1976 Papoušek Jaroslav 73'
kopírování filmů 1980
Kopytem sem, kopytem tam 1988 Chytilová Věra 127'
Korálková pohádka 1968 Týrlová Hermína 9'
Kost 1968 Seko Garik 6'
Kouř 1990 Vorel Tomáš 90'
Kouzelné dobrodružství 1982 Kachlík Antonín 100'
Kouzelníkův návrat 1984 Kachlík Antonín 95'
Krabat - Čarodějův učeň 1977 Karel Zeman 75 minut
Krajan 1979 Dudešek Jan 12'
Krajina s nábytkem 1986 Smyczek Karel 93'
Krakonoš a lyžníci 1980 Věra Plívová-Šimková 73 minut
Král kolonád 1990 Dostál Zeno 92'
Královský omyl 1968 Daněk Oldřich 82'
Království za kytaru 1989 Králová Drahomíra 80'
Kronika žhavého léta 1973 Sequens Jiří 169'
Krvavý román
Křehké vztahy 1979 Herz Juraj 85'
Křížová vazba 1990 Kopřiva Antonín 98'
Křtiny 1981 Podskalský Zdeněk 76'
Kukačka v temném lese 1984 Moskalyk Antonín 95'
Kulhavý ďábel 1968 Herz Juraj 76'
Kulový blesk 1978 Podskalský Zdeněk,Smoljak Ladislav 83'
Kuře 1986 Kadleček Ludvík 9'
Kvočny a Král 1974 Borek Jaromír 80'