3 / 6
slide
popis
 
REŽISÉŘI
A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Název Rok Režie Stopáž
... a pátý jezdec je Strach 1964 Brynych Zbyněk 97'
... a pozdravuji vlaštovky 1972 Jireš Jaromil 87'
... a zase ta Lucie! 1984 Polák Jindřich 83'
...nebo být zabit 1985 Hollý Martin 81'
1 2 3 1970 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 3'
ABCD 1970 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 7'
Adam a Otka 1973 Dvořáček Jaromír 68'
Adéla ještě nevečeřela 1977 Oldřich Lipský 102 minut
Adelheid 1969 Vláčil František 99¨
AEIOU 1979 Kukal Dušan,Bezouška Martin 56'
Aféra s křečkem 1987 Iván Jan 7'
Aféry mé ženy 1972 Čech Vladimír 89'
Akce Bororo 1972 Fuka Otakar 91'
Akce v Istanbulu 1975 Čech Vladimír 101'
Alibi na vodě 1965 Čech Vladimír 95'
Anděl blažené smrti 1965 Skalský Štěpán 83'
Anděl s ďáblem v těle 1983 Matějka Václav 98'
Anděl svádí ďábla 1988 Matějka Václav 101'
Anna, sestra Jany 1975 Hanibal Jiří 85'
Antonyho šance 1986 Olmer Vít 76'
Archa bláznů 1970 Ivan Balaďa 102'
Artuš, Merlin a Prchlíci 1995 Věra Plívová-Šimková,Drahomíra Králová 80 minut
Ať žije republika 1965 Kachyňa Karel 128'
Ať žijí duchové! 1977 Oldřich Lipský 81 minut
Atentát 1964 Sequens Jiří 96'
Atomová katedrála 1984 Balík Jaroslav 105'
Atrakce švédského zájezdu 1989 Gospič Zoran 94'
Autíčková romance 1990 Kadleček Ludvík 10'
Až do konce 1984 Kopřiva Antonín 93'
Babičky dobíjejte přesně! 1983 Rychman Ladislav 83'
Báje o Sysifovi 1990 Rozkopal Zděněk 10'
Báječní muži s klikou 1978 Menzel Jiří 85'
Balada pro banditu 1978 Sis Vladimír 90'
Barrandovské nocturno aneb Jak film tančil a zpíval 1984 Sis Vladimír 82'
Ber-dej 1970 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 5'
Běž, ať ti neuteče 1976 Strnad Stanislav 77'
Bílá paní 1965 Podskalský Zdeněk 92'
Bitva o Hedviku 1972 Dziedzina Julian 86'
Bizon 1990 Moris Issa,cooperation Elmar 86'
Blázni a děvčátka 1989 Kachyňa Karel 82'
Blázni, vodníci a podvodníci 1980 Svoboda Tomáš 79'
Bloudění 1965 Máša Antonín,Čuřík Jiří 83'
Bloudění orientačního běžce 1986 Matula Július 79'
Blues pro EFB 1980 Sis Vladimír 84'
Bob a Bobek na cestách 2003 - 2005 Ivo Hejcman 52 episod x 7 minut
Boj o Moskvu - Agrese 1985 Ozerov Jurij 78'
Boj o Moskvu - Tajfun 1985 Ozerov Jurij 88'
Bony a klid 1987 Olmer Vít 92'
Boris Godunov 1986 Bondarčuk Sergej 140'
Borisek - malý seržant 1975 Golub Lev 85'
Bota jménem Melichar 1983 Troška Zdeněk 71'
Boty plné vody 1976 Toman Ivo,Kovář Karel,Soukup Jaroslav 90'
Bouřlivé víno 1976 Vorlíček Václav 128'
Boxeři 1966 Kadleček Ludvík 9'
Božská Ema 1979 Krejčík Jiří 109'
Brácha za všechny peníze 1978 Strnad Stanislav 84'
Brak 2002 Karel Spěváček 85 minut
Brontosaurus 1979 Plívová Věra 76'
Bubny 1985 Dudešek Jan 9'
Bubny 1964 Novák Ivo 83'
Bububu 1979 Kadleček Ludvík 13'
Buldoci a třešně 1981 Herz Juraj 99'
Bumerang 1982 Dudešek Jan 9'
Byli jsme to my? 1990 Máša Antonín 97'
Bylo čtvrt a bude půl 1968 Čech Vladimír 94'
Carmina burana 1976 Bonnelle Jean 63'
Causa králík 1979 Jireš Jaromil 84'
Cena medu 1986 Borek Jaromír 74'
Cesta kolem mé hlavy 1984 Papoušek Jaroslav 79'
Cesty mužů 1972 Toman Ivo 88'
Ciao, Italia! 1991 Tintěra Tomáš 88'
Cirkus 1971 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 12'
Cirkus v cirkuse 1975 Lipský Oldřich 128'
Citlivá místa 1987 Drha Vladimír 88'
Co je doma, to se počítá, pánové… 1980 Schulhoff Petr 84'
Co je vám, doktore? 1984 Olmer Vít 81'
Computerland 1987 Jiránek Vladimír 5'
Concerto grosso credencioso 1989 Kotyza Břetislav 7'
Copak je to za vojáka... 1987 Tuček Petr 85'
Corpus delicti 1991 Pavlásková Irena 110'
Což takhle dát si špenát 1977 Vorlíček Václav 86'
Cukrová bouda 1980 Kachyňa Karel 83'
Čarodějky z předměstí 1990 Králová Drahomíra 85'
Čarovné dědictví 1985 Zelenka Zdeněk 78'
Čas lásky a naděje 1976 Strnad Stanislav 110'
Čas pracuje pro vraha 1980 Hanibal Jiří 84'
Čas sluhů 1989 Irena Pavlásková 111 minut
Čekání na déšť 1978 Kachyňa Karel 70'
Čekání na Patrika 1988 Tuček Petr 82'
Černá punčocha 1987 Fuka Otakar 84'
Černí baroni
Černý vlk 1971 Černý Stanislav 90'
Čertík Fidibus 1981 Eugen Spálený 75 minut
Červ 1979 Vlk Ladislav,Simajchlová Jiřina 5'
Červená kůlna 1968 Hanibal Jiří 71'
Čest a sláva 1968 Bočan Hynek 85'
Čintamani a podvodník 1964 Krejčík Jiří 109'
Čistá řeka 1978 Skalský Štěpán 88'
Člověk není sám 1971 Mach Josef 90'
Člověk proti zkáze 1989 Skalský Štěpán 90'
Čtyři tajná přání 1984 Rozkopal Zděněk 7'
Čtyři v kruhu 1967 Makovec Miloš 88'
Čtyři vraždy stačí, drahoušku 1970 Lipský Oldřich 102'
Ďábelské líbánky 1970 Podskalský Zdeněk 87'
Dáma na kolejích 1966 Rychman Ladislav 77'
Dědeček, Kylián a já 1966 Hanibal Jiří 87'
Dědo, povídej… 1972 Seko Garik 7'
Délka polibku devadesát 1965 Moskalyk Antonín 81'
Den pro mou lásku 1976 Herz Juraj 89'
Den sedmý, osmá noc 1969 Schorm Evald 100'
Déšť padá na naše duše
Deváté srdce 1978 Herz Juraj 90'
Devět kruhů pekla 1987 Muchna Milan 100'
Dhaulagiri 2004 Martin Kratochvíl 3 x 25 minut
Diagnóza smrti 1979 Schulhoff Petr 86'
Discopříběh 1987 Soukup Jaroslav 83'
Dita Saxová 1967 Moskalyk Antonín 103'
Dívka na koštěti 1971 Václav Vorlíčekk 76 minut
Dívka s mušlí 1980 Svoboda Jiří 86'
Dívka se třemi velbloudy 1967 Krška Václav 94'
Divoká srdce 1989 Soukup Jaroslav 102'
Divoká svině 1990 Kubišta Jan 108'
Divoký koník Ryn 1981 Gajer Václav 81'
Dlouhý, Široký a Bystrozraký 1972 Seko Garik 12'
Dny zrady I, II 1973 Vávra Otakar 195'
Dobré světlo 1986 Kachyňa Karel 91'
Dobrodružství lovce Horácia 1992 Stanislav Remeš 7 x 6-9 minut
Dobrodružství námořníka Sindibáda (Sindibád I.) 1971 Zeman Karel 14'
Dobrodružství s Blasiem 1974 Schlegel Egon 76'
Dobrý den, město 1976 Hanibal Jiří 77'
Dobrý pomocník…? 1984 Iván Jan 11'
Dobří holubi se vracejí 1988 Klein Dušan 110'
Dokonalý manžel
Dolpo: Ztracený ráj Nepálu 2000 Ivana Davidová 57 minut
Doma je doma 1982 Vlk Ladislav 11'
Dostih 1981 Soukup Jaroslav 87'
Dotyky 1988 Drha Vladimír 95'
Drahé tety a já 1974 Podskalský Zdeněk 76'
Dráťáci 1973 Seko Garik 8'
Drsná Planina 1979 Soukup Jaroslav 89'
Druhá cesta námořníka Sindibáda (Sindibád II.) 1972 Zeman Karel 15'
Druhý tah pěšcem 1985 Olmer Vít 77'
Družina černého pera 1973 Koval Ota 78'
Dům Na poříčí 1976 Svoboda Jiří 99'
Dům pro dva 1988 Zábranský Miloš 79'
Dům ztracených duší 1967 Hanibal Jiří 75'
Dva kluci v palbě 1983 Gajer Václav 75'
Dva lidi v ZOO 1990 Poledňáková Marie 91'
Dva muži hlásí příchod 1975 Vorlíček Václav 94'
Dva na koni, jeden na oslu 1986 Sequens Jiří 127'
Dva tygři 1966 Blumenfeld Pavel 88'
Dvacátý devátý 1974 Kachlík Antonín 122'
Dvě věci pro život 1972 Hanibal Jiří 89'
Dvojí svět hotelu Pacifik 1975 Majewski Janusz 96'
Dým bramborové natě 1976 Vláčil František 93'
Dýmky 1966 Jasný Vojtěch 84'
Dynamit 1989 Cieslar Milan 93'
Džusový román 1984 Fenič František 76'
Ecce homo Homolka 1969 Papoušek Jaroslav 80'
Elixíry ďábla 1972 Kirsten Ralf 96'
Evo, vdej se! 1983 Vošmiková Jaroslava 76'
Evoluce 1981 Ševčík Igor 9'
Evropa tančila valčík 1989 Vávra Otakar 99'
Evžen mezi námi 1981 Nýdrle Petr 74
Expedice Šiša Pangma 2003 Martin Kratochvíl 51 minut
Experiment Eva 1985 Balík Jaroslav 90'
Ezop 1969 Valčanov Rangel 93'
Fádní odpoledne 1965 Passer Ivan 14'
Fandy, ó Fandy 1983 Kachyňa Karel 86'
Fantom Morrisvillu 1966 Zeman Bořivoj 87'
Farářův konec 1968 Schorm Evald 96'
Faunovo velmi pozdní odpoledne 1983 Vera Chytilova
Ferda v cizích službách 1977 Týrlová Hermína 15'
Ferda v mraveništi 1977 Týrlová Hermína 19'
Fešák Hubert 1984 Novák Ivo 87'
Figurky ze šmantů 1987 Kubišta Jan,Faltýn Martin,Urban Radovan 100'
Filip a Filípek 1977 Spálený Eugen 4'
Finský nůž 1965 Sirový Zdeněk 73'
Flám 1966 Hubáček Miroslav 83'
Flirt se slečnou Stříbrnou 1696 Gajer Václav 75'
Formela 1970 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 8'
Fotbal 1965 Mach Jaroslav 79'
Fydli mydli 1971 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 4'
Hadí jed 1981 Vláčil František 84'
Hajajú, hajajú 1980 Šebesta Milan 6'
Happy end 1967 Lipský Oldřich 70'
Hauři 1987 Matula Július 88'
Havárie 1985 Kopřiva Antonín 92'
Hledám dům holubí 1984 Plívová Věra 72'
Hlídač 1970 Renč Ivan 90'
Hněv 1978 Brynych Zbyněk 89'
Hodíme se k sobě, miláčku...? 1974 Schulhoff Petr 98'
Hodina modrých slonů 1971 Rozkopal Zděněk,Cvrček Radim 69'
Hodina pravdy 1977 Matějka Václav 80'
Hodina života 1981 Matějka Václav 98'
Hodinářova svatební cesta korálových mořem 1979 Svoboda Tomáš 79'
Hogo fogo Homolka 1970 Papoušek Jaroslav 76'
Hokus - Pokus 1971 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 7'
Holka na zabití 1975 Herz Juraj 98'
Holky z porcelánu 1974 Herz Juraj 96'
Holoubek 1981 Kadleček Ludvík 10'
Homolka a tobolka 1972 Papoušek Jaroslav 85'
Hon na kočku 1979 Muchna Milan 77'
Honza málem králem 1976 Zeman Bořivoj 87'
Hop - a je tu lidoop 1977 Muchna Milan 89'
Hordubal 1979 Balík Jaroslav 85'
Horká kaše 1988 Urban Radovan 83'
Horká zima 1973 Kachyňa Karel 71'
Horký vzduch 1965 Gajer Václav 51'
Hoří má panenko 1967 Miloš Forman 71 minut
Hořký podzim s vůní manga 1983 Sequens Jiří 119'
Hotel pro cizince 1966 Máša Antonín 102'
Houpačka 1990 Plívová Věra 79'
Hra bez pravidel 1966 Polák Jindřich 88'
Hra o jablko 1976 Vera Chytilova 92 minut
Hra o královnu 1980 Steklý Karel 87'
Hráč 1972 Batalov Alexej 95'
Hračky pračky 1980 Týrlová Hermína 6'
Hrdina má strach 1965 Filip František 73'
Hroch 1973 Steklý Karel 95'
Hrozba 1978 Sirový Zdeněk 85'
Hry lásky šálivé 1971 Krejčík Jiří 108'
Hry pro mírně pokročilé 1986 Koval Ota 82'
Hřiště 1975 Skalský Štěpán 93'
Hudba kolonád 1975 Sis Vladimír 65'
Hvězda 1969 Hanibal Jiří 88'
Hvězda betlémská 1969 Týrlová Hermína 12'
Hvězda padá vzhůru 1974 Rychman Ladislav 111'
Hvězda zvaná Pelyněk 1964 Frič Martin 84'
Hvězdička a slon 1991 Kadleček Ludvík 9'
Chata 1979 Vlk Ladislav 5'
Chlapeček nebo holčička 1966 Týrlová Hermína 8'
Chobotnice z II. patra 1986 Polák Jindřich 92'
Ikaros 1988 Rozkopal Zděněk 11'
Intimní osvětlení 1965 Passer Ivan 71¨
Já , spravedlnost 1967 Brynych Zbyněk 85'
Já a Bělovous Zrzunda (Kocourek Modroočko II.) 1974 Týrlová Hermína 10'
Já a Bleděmodrá (Kocourek Modroočko III.) 1975 Týrlová Hermína 11'
Já a Fousek (Kocourek Modroočko IV.) 1975 Týrlová Hermína 11'
Já a Kiki (Kocourek Modroočko V.) 1976 Týrlová Hermína 11'
Já a můj dvojnožec ( Kocourek Modroočko I.) 1974 Týrlová Hermína 12'
Já jsem Stěna smrti 1978 Balík Jaroslav 88'
Já nejsem já 1985 Vorlíček Václav 91'
Já to tedy beru, šéfe…! 1977 Schulhoff Petr 93'
Já už budu hodný, dědečku! 1978 Schulhoff Petr 83'
Já, truchlivý bůh 1969 Kachlík Antonín 82'
Jáchyme, hoď ho do stroje! 1974 Lipský Oldřich 93'
Jak básníci přicházejí o iluze 1984 Klein Dušan 97'
Jak básníkům chutná život 1987 Klein Dušan 102'
Jak Kocourkovští potrestali vrabce 1979 Zeman Josef 12'
Jak napálit advokáta 1980 Čech Vladimír 76'
Jak pejsek vyčmuchal darebáka 1972 Týrlová Hermína 7'
Jak rodí chlap 1979 Troška Zdeněk,Drha Vladimír,Ekl Jan 86'
Jak se budí princezny 1977 Vorlíček Václav 84'
Jak se dělá smích 1980 Dospiva Aleš 89'
Jak se krade milión 1967 Balík Jaroslav 90'
Jak se měl Ferda ve světě 1978 Hermína Týrlová 42 minut, také možno 4 x 14-19 minut
Jak se točí Rozmarýny 1977 Plívová Věra 83'
Jak se zbavit Helenky 1967 Gajer Václav 70'
Jak si Jakub naposledy vystřelil 1979 Týrlová Hermína 10'
Jak svět přichází o básníky 1982 Klein Dušan 87'
Jak šli nadělovat 1970 Seko Garik 8'
Jak to bylo s hastrmanem? 1983 Iván Jan 11'
Jak ulovit mamuta 1982 Kadleček Ludvík 11'
Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách 1974 Vorlíček Václav 96'
Jako jed 1985 Olmer Vít 78'
Jako zajíci 1981 Smyczek Karel 79'
Jakou barvu má láska 1973 Brynych Zbyněk 86'
Jakub 1976 Koval Ota 78'
Jára Cimrman ležící, spící 1983 Smoljak Ladislav 82'
Jarní vody 1968 Krška Václav 90'
Jeden stříbrný 1976 Balík Jaroslav 100'
Jeden z nich je vrah 1970 Klein Dušan 90'
Jen ho nechte, ať se bojí 1978 Rychman Ladislav 89'
Jen o rodinných záležitostech 1990 Svoboda Jiří 115'
Jen si tak trochu písknout 1980 Smyczek Karel 79'
Jestřábí moudrost 1989 Drha Vladimír 88'
Ještě větší blbec než jsme doufali 1994 Olmer Vít
Jezdec formule risk 1973 Kachlík Antonín 89'
Jonáš a Melicharová 1986 Sis Vladimír 82'
Jonáš II aneb Jak je důležité míti Melicharovou 1988 Sis Vladimír 74'
Jsem nebe 1970 Kačer Jan 81'
Julek 1979 Koval Ota 70'
Kačenka a strašidla
Kačenka a zase ta strašidla
Kainovo znamení 1989 Majewski Janusz 105'
Kalamita 1981 Chytilová Věra 97'
Kam doskáče ranní ptáče 1986 Králová Drahomíra 86'
Kam nikdo nesmí 1979 Klein Dušan 88'
Kam zmizel kurýr 1981 Fuka Otakar 83'
Kam, pánové, kam jdete ? 1987 Kachyňa Karel 84'
Kamarád do deště 1988 Soukup Jaroslav 73'
Kamera 1971 Seydl Zdeněk 5'
Kančenčonga: Turisti v Himalájích 2000 Martin Kratochvíl 60 minut
Kaňka do pohádky 1981 Koval Ota 72'
Kariéra 1948 Steklý Karel 86'
Karlovarští poníci 1971 Hanibal Jiří 66'
Káťa a krokodýl 1965 Šimková Věra 65'
Katapult 1983 Jireš Jaromil 89'
Kateřina a její děti 1970 Gajer Václav 73'
Každému jeho nebe 1981 Steklý Karel 88'
Každý den odvahu 1964 Schorm Evald 86'
Každý mladý muž 1965 Juráček Pavel 82'
Kdo hledá zlaté dno 1974 Menzel Jiří 92'
Kdo chce zabít Jessii? 1966 Vorlíček Václav 79'
Kdo přichází před půlnocí 1979 Brynych Zbyněk 89'
Kdo se bojí, utíká 1986 Klein Dušan 94'
Kdo se směje naposled... 1977 Šejda Bohumil 3'
Kdyby tisíc klarinetů 1964 Roháč Jan 131'
Když má svátek Dominika 1967 Valášek Jan 60'
Když rozvod, tak rozvod 1982 Skalský Štěpán 79'
Když v ráji pršelo 1987 Pivoňková Magdalena 83'
Kentauři 1978 Žalakjavičus Vitautas
Kinoautomat: Člověk a jeho dům 1966 Juráček Pavel,Roháč Jan,Činčera Radúz 63'
Kladivo na čarodejnice 1969 Vávra Otakar 103'
Klec 1970 Dudešek Jan 8'
Klec pro dva 1967 Mach Jaroslav 85'
Klíč 1971 Čech Vladimír 97'
Kluci z bronzu 1980 Strnad Stanislav 93'
Kluk dostává filipa 1972 Týrlová Hermína 7'
Kluk za dvě pětky 1983 Borek Jaromír 85'
Klukovi klukoviny 1973 Týrlová Hermína 7'
Kočár do Vídně 1966 Kachyňa Karel 76'
Kočičí princ 1978 Koval Ota 79'
Kolonie Lanfieri 1969 Schmidt Jan 81'
Komediant 1984 Vávra Otakar 90'
Komu patří její srdce 1983 Ostrčil Zdeněk 9'
Koncert 1980 Schmidt Jan 69'
Koncert na konci léta 1979 Vláčil František 103'
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky 1967 Vorlíček Václav 86'
Konec kouzelníka Uhahuly 1981 Týrlová Hermína 12'
Konec starých časů 1989 Jiří Menzel 93 minut
Konečná stanice 1981 Balík Jaroslav 83'
Konečně si rozumíme 1976 Papoušek Jaroslav 73'
kopírování filmů 1980
Kopytem sem, kopytem tam 1988 Chytilová Věra 127'
Korálková pohádka 1968 Týrlová Hermína 9'
Kost 1968 Seko Garik 6'
Kouř 1990 Vorel Tomáš 90'
Kouzelné dobrodružství 1982 Kachlík Antonín 100'
Kouzelníkův návrat 1984 Kachlík Antonín 95'
Krabat - Čarodějův učeň 1977 Karel Zeman 75 minut
Krajan 1979 Dudešek Jan 12'
Krajina s nábytkem 1986 Smyczek Karel 93'
Krakonoš a lyžníci 1980 Věra Plívová-Šimková 73 minut
Král kolonád 1990 Dostál Zeno 92'
Královský omyl 1968 Daněk Oldřich 82'
Království za kytaru 1989 Králová Drahomíra 80'
Kronika žhavého léta 1973 Sequens Jiří 169'
Krvavý román
Křehké vztahy 1979 Herz Juraj 85'
Křížová vazba 1990 Kopřiva Antonín 98'
Křtiny 1981 Podskalský Zdeněk 76'
Kukačka v temném lese 1984 Moskalyk Antonín 95'
Kulhavý ďábel 1968 Herz Juraj 76'
Kulový blesk 1978 Podskalský Zdeněk,Smoljak Ladislav 83'
Kuře 1986 Kadleček Ludvík 9'
Kvočny a Král 1974 Borek Jaromír 80'
Labyrint 1971 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 5'
Láska 1973 Kachyňa Karel 87'
Láska a zelí 1986 Zeman Josef 9'
Láska na druhý pohled 1981 Rychman Ladislav 87'
Láska s vůní pryskyřice 1984 Hanibal Jiří 78'
Láska z pasáže 1984 Soukup Jaroslav 73'
Lásky jedné plavovlásky 1965 Miloš Forman 77 minut
Lásky mezi kampkami deště 1979 Kachyňa Karel 122'
Lekce 1971 Klein Dušan 92'
Leo na honu 1972 Dudešek Jan 8'
Leo na prázdninách 1966 Dudešek Jan 12'
Leo u fotografa 1973 Dudešek Jan 8'
Leť, ptáku, leť! 1978 Hanibal Jiří 80'
Létající koberec (Sindibád V.) 1974 Zeman Karel 12'
Léto končí podzimem 1980 Staněk Jan 17'
Léto s kovbojem 1976 Novák Ivo 88'
Lev s bílou hřívou 1986 Jireš Jaromil 128'
Levé křídlo 1983 Hanibal Jiří 82'
Lidé z maringotek 1966 Frič Martin 82'
Lidé z metra 1974 Jireš Jaromil 84'
Linda, kočka zahradní 1990 Vlk Ladislav 11'
Lišáci - Myšáci a Šibeničák 1970 Plívová Věra 74'
Lov na mamuta 1964 Daněk Oldřich 96'
Lovec senzací 1988 Hollý Martin 77'
Lucie a zázraky 1970 Koval Ota 76'
Lucie, postrach ulice 1984 Polák Jindřich 77'
Luk královny Dorotky 1970 Schmidt Jan 86'
Lupič Legenda 1972 Steklý Karel 91'
Lvi salónů 1978 Borek Jaromír 83'
Má láska s Jakubem 1982 Matějka Václav 90'
MÁG. 1987 Vláčil František 88'
Magnetová hora (Sindibád IV.) 1973 Zeman Karel 15'
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko 2001 Václav Vorlíčekk 90 minut
Makalu 2001 Martin Kratochvíl 50 minut
Malá mořská víla 1976 Kachyňa Karel 87'
Malé letní blues 1967 Hanibal Jiří 71'
Malovánky 1970 Týrlová Hermína 10'
Maratón 1968 Novák Ivo 100'
Marečku, podejte mi pero! 1976 Lipský Oldřich 93'
Martin a červené sklíčko 1966 Vošmik Milan 75'
Martin a devět bláznů 1966 Vošmik Milan 67'
Masseba 1989 Zábranský Miloš 95'
Matěji, proč tě holky nechtějí? 1981 Muchna Milan 78'
Maturita za školou 1973 Borek Jaromír,Hník Jaromír,Dvořáček Jar. 69'
Medvěd Ferdinand ve městě 1989 Poš Petr 22'
Město nic neví 1975 Klein Dušan 85'
Metráček 1971 Pinkava Josef 77´
Mezek 1985 Drha Vladimír 86'
Milenci v roce jedna 1973 Balík Jaroslav 91'
Místenka bez návratu 1964 Klein Dušan,Sobota Miroslav 78'
Mladé víno 1986 Vorlíček Václav 94'
Mladý muž a bílá velryba 1978 Jireš Jaromil 89'
Modrá planeta 1979 Svoboda Jiří 86'
Modré z nebe 1983 Koval Ota 79'
Monstrum z galaxie Arkana 1981 Vukotič Dušan 86'
Morgiana 1972 Herz Juraj 98'
Moře začíná za vsí 1987 Flídr Zdeněk 79'
Mořský sultán (Sindibád VII.) 1974 Zeman Karel 10'
Motiv pro vraždu 1974 Matula Július,Svoboda Jiří,Svoboda Tom. 90'
Motýl 1976 Chmelová Valerie 7'
Mravenci nesou smrt 1985 Brynych Zbyněk 83'
Mrkáček Čiko 1982 Králová Drahomíra,Plívová Věra 72'
Mučedníci lásky 1966 Němec Jan 70'
Můj brácha má prima bráchu 1975 Strnad Stanislav 92'
Můj hříšný muž 1986 Matějka Václav 98'
Můj přítel d´Artagnan 1989 Urban Radovan 86'
Muka obraznosti 1989 Draha Vladimír 118'
Muzika pro dva 1979 Mika Zdeněk 76'
Muž na drátě 1985 Matula Július 82'
Muž na útěku 1968 Sklenář Václav 77'
Muž přes palubu 1980 Borek Jaromír 82'
Muž s orlem a slepicí 1978 Novák Ivo 80'
Muž z Londýna 1974 Bočan Hynek 91'
Muž, který rozdával smích 1970 Sis Vladimír 79'
Muž, který stoupl na ceně 1967 Moravec Jan 82'
My tři a pes z Pětipes 1971 Koval Ota 68'
My ztracený holky 1972 Kachlík Antonín 74'
Mys dobré naděje 1975 Fuka Otakar 93'
Myší kočičiny 1987 Kadleček Ludvík 8'
Na koho to slovo padne 1980 Kachlík Antonín 97'
Na kolejích čeká vrah 1970 Mach Josef 91'
Na kometě 1970 Zeman Karel 74'
Na konci světa 1954 Cikán Miroslav 97'
Na pytlácké stezce 1979 Gajer Václav 73'
Na samotě u lesa 1976 Menzel Jiří 92'
Na startu je delfín 1974 Borek Jaromír 85'
Na Veliké řece 1977 Schmidt Jan 66'
Na Žižkově válečném voze 1968 Vošmik Milan 71'
Nahá pastýřka 1966 Mach Jaroslav 91'
Náhodou je príma! 1987 Urban Radovan 86'
Nahota 1970 Matějka Václav 102'
Narozeniny režiséra Z.K. 1987 Balík Jaroslav 130'
Náš dědek Josef 1976 Kachlík Antonín 101'
Náš soused Filip 1974 Spálený Eugen 4'
Naše bláznivá rodina 1968 Valášek Jan,dokončil Kachyňa 74'
Návrat ztraceného syna 1966 Schom Evald 99'
Návraty 1972 Matějka Václav 94'
Nebeští jezdci 1968 Polák Jindřich 92¨
Něco je ve vzduchu 1980 Ráža Ludvík 78'
Nefňukej, veverko 1988 Plívová Věra 71'
Nechci nic slyšet 1978 Koval Ota 77'
Nejistá sezóna 1987 Smoljak Vladislav 89'
Nejkrásnější věk 1968 Papoušek Jaroslav 76'
Nejlepší ženská mého života 1968 Frič Martin 84'
Někde je možná hezky 1991 Cieslar Milan 91'
Nemocný bílý slon 1990 Smyczek Karel 98'
Není sirotek jako sirotek 1986 Strnad Stanislav 80'
Neohlížej se, jde za námi kůň 1979 Hanibal Jiří 74'
Nepal 2002 Martin Kratochvíl 7 x 6-9 minut
Neříkej mi majore! 1981 Hanibal Jiří 71'
Nesmrtelná teta 1993 Zdeněk Zelenka 84 minut
Neúplné zatmění 1982 Jireš Jaromil 80'
Nevěsta 1970 Suchý Jiří 92'
Nevěsta k zulíbání 1980 Matula Július 78'
Nevěsta s nejkrásnějšíma očima 1975 Schmidt Jan 80'
Nezbedníci 1985 Kadleček Ludvík 12'
Něžný barbar 1989 Koliha Petr 88'
Nikdo se nebude smát 1965 Bočan Hynek 93'
Noc klavíristy 1976 Polák Jindřich 83'
Noc na Karlštejně 1973 Podskalský Zdeněk 86'
Noc nevěsty 1967 Kachyňa Karel 89'
Noc oranžových ohňů 1974 Brynych Zbyněk 89'
Noc smaragdového měsíce 1984 Matějka Václav 84'
Noční jezdci 1981 Hollý Martin 88'
Nová Karkulka 1980 Horák Antonín 8'
O moravské zemi 1977 Kachlík Antonín 106'
O neohroženém zajíci 1982 Zeman Josef 6'
O princezně Jasněnce a létajícím ševci 1987 Troška Zdeněk 87'
O ptáku, který dupal 1969 Kadleček Ludvík 7'
O slavnosti a hostech 1966 Němec Jan 68´
O slepičce a kohoutkovi 1975 Šejda Bohumil 7'
O slonovy, který chtěl kvést 1991 Ungrád Jan 9'
O Sněhurce 1972 Plívová Věra 71'
O studánce s živou vodou 1985 Zeman Josef 12'
O tom, jak v Sušici padal vlažný sníh 1983 Dudešek Jan 12'
O třech malých princezničkách 1990 Renč Ivan 14'
O věrném míči 1975 Kadleček Ludvík 7'
O zapomnětlivém černokněžníkovi 1991 Bočan Hynek 92'
O zatoulané princezně 1988 Kachlík Antonín 91'
Oáza 1972 Brynych Zbyněk 82'
Obávaná kačena 1972 Týrlová Hermína 8'
Obecná škola 1991 Jan Svěrák 97 minut
Obchod na korze 1965 Ján Kadár,Elmar Klos 121 minut
Objížďka 1968 Mach Josef 85'
Oči pro pláč 1983 Mika Zdeněk 78'
Od vraždy jenom krok ke lži 1982 Tuček Petr 77'
Od zítřka nečaruji 1978 Polák Jindřich 81'
Oddechový čas 1977 Svoboda Jiří 87'
Odvážná slečna 1969 Filip František 82'
Odysseus a hvězdy 1976 Ráža Ludvík 82'
Ohlédnutí 1968 Máša Antonín 91'
Okružní jízda 1968 Kadleček Ludvík 9'
Oldřich a Božena 1984 Vávra Otakar 84'
Olympijské hry 1987 Rozkopal Zděněk 9'
Opera ve vinici 1981 Jireš Jaromil 89'
Operace mé dcery 1986 Novák Ivo 81'
Opičí láska? 1985 Týrlová Hermína 9'
Osada Havranů 1977 Schmidt Jan 66'
Oslík ušatec 1974 Týrlová Hermína 9'
Ostrov stříbrných volavek 1976 Jireš Jaromil 75'
Ostře sledované vlaky 1966 Jiří Menzel 89 minut
Osud jménem Kamila 1974 Schulhoff Petr 94'
Osvobození Prahy 1976 Vávra Otakar 139'
Ovoce stromů rajských jíme 1969 Chytilová Věra 95'
Oznamuje se láskám vašim 1988 Kachyňa Karel 91'
Paleta lásky 1976 Mach Josef 98'
Pan Tau 1988 Polák Jindřich 91'
Pan Vok odchází 1979 Steklý Karel 80'
Pane, vy jste vdova! 1970 Vorlíček Václav 97'
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště 1979 Chytilová Věra 97'
Panenství a kriminál 1969 Lohninský Václav 86'
Páni Edisoni 1969 Lohninský Václav 70'
Páni kluci 1975 Plívová Věra 87'
Panna a netvor 1978 Herz Juraj 88'
Panter čeká v 17,30 1971 Pinkava Josef 66'
Papilio 1986 Svoboda Jiří 98'
Paragraf 224 1979 Sirový Zdeněk 80'
Parta hic 1976 Bočan Hynek 92'
Partie krásného dragouna 1970 Sequens Jiří 89'
Pasáček z doliny 1983 Vláčil František 81'
Pasiáns 1977 Čech Vladimír 85'
Past na kachnu 1978 Kovář Karel 84'
Pasťák 1968 Bočan Hynek 92'
Pat a Mat 1976 - 1990 Lubomír Beneš 35 episod x 7-9 minut
Pat a Mat se vracejí 2003 - 2004 M. Beneš,V. Pospíšilová,L. Pálka,M. Šebesta 28 episod x 7 minut
Patagonie: Torres del Paine, Mt. Fitz Roy, Cerro Torre 2000 Martin Kratochvíl 47 minut
Pátek není svátek 1979 Fuka Otakar 81'
Pavlínka 1974 Kachyňa Karel 91'
Pějme píseň dohola 1990 Trojan Ondřej 104'
Pejskův sen 1972 Týrlová Hermína 8'
Pěnička a Paraplíčko 1970 Sequens Jiří 92'
Pension pro svobodné pány 1967 Krejčík Jiří 89'
Perličky na dně 1965 Menzel Jiří,Jireš Jaromil,Schorm Evald,Chytilová Věra,Němec Jan 103'
Perpetus Amor 1969 Seko Garik 5'
Pěsti ve tmě 1986 Soukup Jaroslav 98'
Pět holek na krku 1967 Schorm Evald 87'
Pět miliónů svědků 1965 Sadková Eva 92'
Pět mužů a jedno srdce 1971 Matějovský Jan 75'
Petrolejové lampy 1971 Herz Juraj 100'
Piknik 1967 Sis Vladimír,Smoček Ladislav 68'
Piloti 1988 Fuka Otakar 83'
Pinocchiova dobrodružství
Píseň nemilovaného 1982 Weisz Claude
Píseň o stromu a růži 1978 Rychman Ladislav 86'
Písně by neměly umírat 1983 Kalatozišvili Georgij 88'
Píšťalka 1971 Týrlová Hermína 11'
Plaché příběhy 1982 Flídr Zdeněk,Zborník Dobroslav,Tintěra T. 86'
Plavení hříbat 1975 Bočan Hynek 86'
Po stopách krve 1969 Schulhoff Petr 94'
Početí mého mladšího bratra 2000 Vladimír Drha 72 minut
Počkám, až zabiješ 1973 Černý Stanislav 84'
Pod Jezevčí skálou 1978 Gajer Václav 75'
Pod nohama nebe 1983 Růžička Milan 92'
Podezření 1972 Krejčík Jiří 104'
Podfuk 1985 Schmidt Jan 76'
Podivná přátelství herce Jesenia 1985 Steklý Karel 88'
Podivný host 1989 Rózewicz Stanislaw 83'
Podivný výlet 1977 Hanibal Jiří 91'
Pohádka na šňůře 1986 Týrlová Hermína 8'
Pohádka o Jeníčkovi a Mařence 1980 Karel Zeman 66 minut
Pohádka o Malíčkovi 1985 Piesis Gurans 80'
Pohádka o putování 1982 Mitta Alexandr 100'
Pohádka z pece ohnivé 1984 Šebesta Milan 7'
Pohádky tisíce a jedné noci 1975 Karel Zeman 94 minut, 7 x 10-15 minut
Poklad byzantského kupce 1966 Novák Ivo 93'
Poklad hraběte Chamaré 1984 Troška Zdeněk 80'
Pokus o vraždu 1973 Sequens Jiří 98'
Poločas štěstí 1984 Brynych Zbyněk 86'
Polynesie - Tahiti, Raiatea, Bora Bora, Rangiroa, Hiva Oa, Nuku Hiva Fatu Hiva, Markézy 2004 Martin Kratochvíl 7 x 13 minut
Pomerančový kluk 1975 Matějka Václav 89'
Poplach na hradě 1984 Šejda Bohumil 7'
Poplach v oblacích 1978 Polák Jindřich 72'
Poprask na silnici E 4 1979 Strnad Stanislav 88'
Poslední doušek 1978 Spálený Eugen 6'
Poslední leč 1981 Sis Vladimír 92'
Poslední motýl 1990 Kachyňa Karel 109'
Poslední ples na rožnovské plovárně 1974 Novák Ivo 83'
Poslední propadne peklu 1982 Ráža Ludvík 77'
Poslední růže od Casanovy 1966 Krška Václav 92'
Poslední vlak 1982 Matula Július 80'
Postavení mimo hru 1979 Novák Ivo 90'
Postřižiny 1980 Jiří Menzel 94 minut
Potkal jsem ho v ZOO 1994 Drahomíra Králová 66 minut
Poupě 1971 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 4'
Povídky o dětech 1964 Vošmik Milan,Dvořáček Jaromír,Hanibal J. 80'
Pozor, myš! 1967 Horák Antonín 9'
Pozor, vizita! 1981 Kachyňa Karel 84'
Požáry a spáleniště 1980 Kachlík Antonín 92'
Prak darebák 1982 Týrlová Hermína 9'
Pravidla kruhu 1987 Balajka Miroslav 86'
Prázdniny pro psa 1980 Vošmiková Jaroslava 78'
Pražákům, těm je hej 1990 Smyczek Karel,Kocáb Michael 93'
Pražská pětka 1988 Vorel Tomáš 98'
Pražské noci 1968 Makovec M.,Brdečka J.,Schorm E. 96'
Pražské tajemství 1988 Tarnas Kazimierz 86'
Princ a Večernice 1978 Vorlíček Václav 80'
Princ Bajaja 1971 Kachlík Antonín 79'
Proč měsíc nemá šaty 1967 Seko Garik,Plesník Jan 10'
Proč? 1987 Smyczek Karel 87'
Prodaná nevěsta 1975 Kašlík Václav 111'
Prodavač humoru 1984 Krejčík Jiří 103'
Prodloužený čas 1984 Jireš Jaromil 86'
Profesionál 1980 Kotyza Břetislav 5'
Profesoři za školou 1975 Brynych Z.,Muchan Milan,Blažek Vladimír 94'
Prokletí domu Hajnů 1988 Svoboda Jiří 108'
Prokouk hodinářem 1971 Spálený Eugen 10'
Proměny bez konce 1989 Havlíčková Taťána 7'
První den mého syna 1964 Helge Ladislav 95'
Přátelé bermudského trojúhelníku 1987 Křístek Václav,Prokop Jan,Šícha Petr 102'
Přehlídce velím já 1969 Mach Jaroslav 84'
Přeludy pouště 1982 Bouassida Abdelhafidh 105
Příběh ´88 1989 Hojdová Zuzana 89'
Příběh lásky a cti 1977 Vávra Otakar 99'
Příhody brouka Pytlíka 1978 Týrlová Hermína 14'
Příhody Ferdy Mravence 1977 Týrlová Hermína 17'
Příhody pana Příhody 1982 Steklý Karel 87'
Přiípad pro začínajícího kata 1969 Juráček Pavel 102¨
Přijela k nám pouť 1973 Plívová Věra 76'
Příliš hlučná samota
Příliš velká šance 1984 Fuka Otakar 88'
Případ mrtvého muže 1974 Klein Dušan 99'
Případ mrtvých spolužáků 1976 Klein Dušan 86'
Přísně tajné premiéry 1967 Frič Martin 85'
Příště budeme chytřejší, staroušku! 1982 Schulhoff Petr 85'
Psi a lidé 1971 Schorm Evald 98'
Psí nebe 1967 Týrlová Hermína 11'
Půl domu bez ženicha 1980 Bočan Hynek 80'
Půlnoční kolona 1972 Novák Ivo 86'
Pumpaři od Zlaté podkovy 1978 Fuka Otakar 85'
Puščik jede do Prahy 1965 Golub Lev 87'
Putovaní Jana Amose 1983 Vávra Otakar 151'
Pytláci 1981 Bočan Hynek 88'
Radikální řez 1983 Klein Dušan 87'
Radost až do rána 1978 Kachlík Antonín 92'
Rakev ve snu viděti… 1968 Mach Jaroslav 87'
Rebus 1970 Seydl Zdeněk,Kadleček Ludvík 3'
Reference
Requiem pro panenku 1992 Filip Renč 99 minut
Revue na zakázku 1982 Podskalský Zdeněk 78'
Robinsonka 1956 Pleskot Jaromír 76'
Rolwaling: Ztracené údolí Nepálu 2001 Martin Kratochvíl 52 minut
Romance za korunu 1975 Brynych Zbyněk 92'
Romaneto 1980 Soukup Jaroslav 87'
Rozmarné léto 1967 Menzel Jiří 73'
Rozmarné léto 1967 Jiří Menzel 73 minut
Rozpustilí bráškové 1982 Týrlová Hermína 11'
Rozpuštěný a vypuštěný 1984 Smoljak Ladislav 80'
Rukojmí v Bella Vista 1979 Sequens Jiří 129'
Rumburak 1984 Vorlíček Václav 89'
Rusalka 1978 Kašlík Václav 120'
Rusalka Hupsalka 1983 Šejda Bohumil 8'
Růžové brýle 1972 Týrlová Hermína 7'
Rytmus 1934 1980 Balík Jaroslav 92'
Řeknem si to příští léto 1977 Matula Július 83'
Řetěz 1981 Svoboda Jiří 86'
S čerty nejsou žerty 1984 Hynek Bočan 91 minut
S tebou mě baví svět 1982 Marie Poledňáková 83 minut
Samorost 1983 Fuka Otakar 94'
Santiago de Chile 2000 Martin Kratochvíl 7 minut
Sarajevský atentát 1975 Bulajič Veljko 124'
Sázka na třináctku 1977 Klein Dušan 88'
Sběrné surovosti 1965 Herz Juraj 31'
Sedm havranů 1967 Čech Vladimír 100'
Sedm hladových 1988 Smyczek Karel 85'
Sedm zabitých 1965 Kohout Pavel 97'
Sedmého dne večer 1974 Čech Vladimír 89'
Sedmikrásky 1966 Vera Chytilova 73 minut
Sen noci ... 1985 Sis Vladimír 72'
Sestřičky 1983 Kachyňa Karel 86'
Setkání v červenci 1978 Kachyňa Karel 84'
Schůzka se stíny 1982 Svoboda Jiří 85'
Signum laudis 1980 Hollý Martin 86'
Silnější než já 1990 Šícha Petr 85'
Silnější než strach 1978 Čech Vladimír 80'
Skalpel, prosím 1985 Svoboda Jiří 115'
Skandál v Gri-Gri baru 1978 Steklý Karel 84'
Skleněný dům 1981 Olmer Vít 75'
Skřivánci na niti 1969 Jiří Menzel 91 minut
Skřivánčí ticho 1989 Máša Antonín 93'
Slaměný klobouk 1971 Lipský Oldřich 86'
Slaná růže 1982 Majewski Janusz 88'
Slasti Otce vlasti 1969 Steklý Karel 100'
Slavnosti sněženek 1983 Jiří Menzel 83 minut
Slečna Golem 1972 Balík Jaroslav 95'
Slečny přijdou později 1966 Toman Ivo 87'
Slova, slova, slova 1988 Kadleček Ludvík 7'
Slunce, seno a pár facek 1989 Troška Zdeněk 127'
Slunce, seno, erotika 1991 Troška Zdeněk 103'
Slunce, seno, jahody 1983 Troška Zdeněk 83'
Směšný pán 1969 Kachyňa Karel 78'
Smích se lepí na paty 1986 Bočan Hynek 92'
Smrt černého krále 1971 Sequens Jiří 110'
Smrt krásných srnců 1986 Kachyňa Karel 92'
Smrt mouchy 1976 Kachyňa Karel 85'
Smrt na černo 1976 Toman Ivo 89'
Smrt si vybírá 1972 Vorlíček Václav 90'
Smrt stopařek 1979 Polák Jindřich 83'
Smrt talentovaného ševce 1982 Schmidt Jan 82'
Smrt za oponou 1966 Kachlík Antonín 84'
Smuteční slavnost 1969 Sirový Zdeněk 68'
Sněhulák 1966 Týrlová Hermína 9'
Sněhulákův sen 1986 Rozkopal Zděněk 7'
Sněženky a machři 1982 Smyczek Karel 83'
Sny o Zambezi 1982 Strnad Stanislav 88'
Sokolovo 1974 Vávra Otakar 128'
Sólo pro Jaroslava Marvana 1971 Sis Vladimír 81'
Sólo pro starou dámu 1978 Matějka Václav 88'
Souhvězdí Panny 1965 Brynych Zbyněk 81'
Soukromá vichřice 1967 Bočan Hynek 95'
Spalovač mrtvol 1968 Herz Juraj 96'
Spejbl a Hurvínek - Hurvínkův rok 2003 Tomáš Petráň 13 x 10 minut
Spirello 2003 26 x 4 minut
Sprcha 1980 Vlk Ladislav 4'
Srdečný pozdrav ze zeměkoule 1982 Lipský Oldřich 99'
Stařec a myš 1974 Šejda Bohumil 7'
Stavení 1990 Zábranský Miloš 77'
Stíhán a podezřelý 1978 Brynych Zbyněk 83'
Stín kapradiny 1985 Vláčil František 90'
Stín létajícího ptáčka 1977 Balík Jaroslav 90'
Stíny horkého léta 1977 Vláčil František 100'
Straka v hrsti 1983 Herz Juraj 95'
Strakatí andělé (Gabriela - Eda - Jana) 1964 Blumenfeld Pavel 81'
Strašák 1986 Hejcman Ivo 8'
Strašidlo z vesmíru 1988 Horák Antonín 9'
Strašná žena 1965 Polák Jindřich 81'
Střepy pro Evu 1978 Adler Rudolf 85'
Stud 1967 Helge Ladislav 101'
Stupně poražených 1988 Matula Július 112'
Svatá hříšnice 1970 Čech Vladimír 104'
Svatba bez prstýnku 1972 Čech Vladimír 92'
Svatba jako řemen 1967 Krejčík Jiří 93'
Svatba s podmínkou 1965 Kohout Pavel 97'
Svatba upírů 1993 Jaroslav Soukup 96 minut
Svatby pana Voka 1970 Steklý Karel 98'
Svatej z Krejcárku 1969 Tuček Petr 87'
Svědectví mrtvých očí 1971 Fuka Otakar 86'
Svědek umírajícího času 1990 Luther Miloslav 97'
Svět nic neví 1987 Svoboda Jiří 109'
Svět otevřený náhodám 1971 Steklý Karel 97'
Světáci 1969 Podskalský Zdeněk 99'
Svítalo celou noc 1980 Matějka Václav 95'
Šance 1971 Valčanov Rangel 87'
Šašek a královna 1987 Chytilová Věra 112'
Šest černých dívek aneb Proč zmizel Zajíc 1969 Rychman Ladislav 82'
Šest medvědů s Cibulkou 1972 Lipský Oldřich 85'
Šestapadesát neomluvených hodin 1977 Novák Ivo 84'
Šiju, šiju pohádku 1984 Ostrčil Zdeněk 10'
Šíleně smutná princezna 1968 Bořivoj Zeman 79'
Šílený kankán 1982 Balík Jaroslav 93'
Škaredá dědina 1975 Kachyňa Karel 83'
Škola hříšníků 1965 Hanibal Jiří 88'
Švec a čert 1989 Šebesta Milan 14'
Ta chvíle, ten okamžik 1981 Sequens Jiří 100'
Ta naše písnička česká 1967 Podskalský Zdeněk 74'
Ta naše písnička česká II 1990 Olmer Vít 94'
Ta třetí 1968 Balík Jaroslav 98'
Tajemství hradu v Karpatech 1981 Lipský Oldřich 95'
Tajemství jižních moří 2003 Jiří Tesař 11 x 18 minut
Tajemství Ocelového města 1978 Ráža Ludvík 86'
Tajemství velikého vypravěče 1971 Kachyňa Karel 100'
Tajemství zlatého Budhy 1973 Klein Dušan 99'
Tak láska začíná… 1975 Bočan Hynek 94'
Takže ahoj 1970 Olmer Vít 85'
Talíře nad Velkým Malíkovem 1977 Jireš Jaromil 90'
Tam, kde hnízdí čápi 1975 Steklý Karel 124'
Tankový prapor 1991 Vít Olmer 83 minut
Tatínek na neděli 1971 Mach Jaroslav 66'
Těch několik dní 1968 Ciampi Yves 78'
Televize v Bublicích aneb Bublice v televizi 1974 Papoušek Jaroslav 81'
Tělo Diany 1969 Richard Jean 92'
Temné slunce 1980 Vávra Otakar 133'
Tempo první lásky 1966 Brynych Zbyněk 33'
Ten svetr si nesvlíkej 1980 Mika Zdeněk 75'
Tchán 1979 Mika Zdeněk 82'
Tibet: K posvátné hoře Kailas 2002 Martin Kratochvíl 3 x 27 minut
Tibet: Setkání s absolutnem 1998 Jan Malíř 54 minut
Tichá bolest 1979 Mika Zdeněk 86'
Tichý Američan v Praze 1977 Skalský Štěpán,Mach Josef 95'
Tichý společník 1988 Flídr Zdeněk 89'
Tik-tak 1974 Seko Garik 7'
Tím pádem 1979 Kovář Karel 85'
Tísňové volání 1985 Zábranský Miloš 79'
Tobě hrana zvonit nebude 1975 Trapl Vojtěch 99'
Toman a lesní panna 1977 Kadleček Ludvík 7'
Tony, tobě přeskočilo 1968 Králová Drahomíra,Plívová Věra 82'
Touha Sherlocka Holmese 1971 Skalský Štěpán 96'
Touha zvaná Anada 1969 Kadár Ján,Klos Elmar 101'
Toulavé telátko 1971 Týrlová Hermína 9'
Transit Carslbad 1966 Brynych Zbyněk 96'
Trápení medvídka Brumly 1989 Kadleček Ludvík 11'
Trasa 1978 Věchotko Anatolij,Troščenková Natalie 80'
Trhák 1980 Podskalský Zdeněk 91'
Třetí hrb 1987 Dudešek Jan 9'
Třetí princ 1982 Antonín Moskalyk 85 minut
Tři čarovná pera 1970 Rozkopal Zděněk 6'
Tři chlapi na cestách 1973 Lipský Oldřich 94'
Tři nevinní 1973 Mach Josef 90'
Tři od moře 1979 Borek Jaromír 69'
Tři oříšky pro Popelku 1973 Václav Vorlíčekk 84 minut
Tři veteráni 1983 Oldřich Lipský 93 minut
Třiatřicet stříbrných křepelek 1964 Kachlík Antonín 85'
Třicet jedna ve stínu 1965 Weiss Jiří 81'
Třináctvá komnata 1968 Vávra Otakar 86'
Tvář pod maskou 1970 Valčanov Rangel 86'
Tvář za sklem 1979 Bočan Hynek 82'
U hrnčíře 1976 Kadleček Ludvík 9'
U telefonu Martin 1966 Vošmik Milan 84'
Údolí krásných žab 1973 Hanibal Jiří 97'
Údolí včel 1967 Vláčil František 96´
UF-Oni jsou tady 1988 Koval Ota 90'
Ukradená bitva 1972 Stranka Erwin 92'
Ukradená vzducholoď 1966 Zeman Karel 85'
Ukradené dítě 1972 Týrlová Hermína 8'
Underground
Únos Moravanky 1982 Muchna Milan 77'
Upír z Feratu 1982 Herz Juraj 91'
Úplně vyřízený chlap 1965 Čech Vladimír 97'
Uspávanka 1979 Týrlová Hermína 5'
Útěk 1967 Skalský Štěpán 76'
Útěk s Cézarem 1989 Hanibal Jiří 82'
Útěky domů 1980 Jireš Jaromil 85'
Utrpení mladého Boháčka 1969 Filip František 89'
Utržený zvoneček 1969 Seko Garik 5'
Uzavřený okruh 1989 Matějka Václav 88'
Už zase skáču přes kaluže 1970 Kachyňa Karel 88'
V hlavní roli Oldřich Nový 1980 Čech Vladimír 87'
V každém pokoji žena 1974 Balík Jaroslav 94'
V podstatě jsme normální 1981 Fuka Otakar 89'
V týlu nepřítele 1981 Gostěv Igor 150'
V zemi obrů (Sindibád III.) 1974 Zeman Karel 14'
V žáru královské lásky 1990 Němec Jan 87'
Valerie a týden divů 1970 Jireš Jaromil 77¨
Válka Barev
Vánoce s Alžbětou 1968 Kachyňa Karel 90'
Vánoce u zvířátek 1973 Týrlová Hermína 7'
Vánoční stromeček 1968 Týrlová Hermína 8'
Vášnivý polibek 1995 Miro Šindelka 89 minut
Vážení přátelé, ano 1989 Klein Dušan 109'
Ve znamení Tyrkysové hory 1977 Toman Ivo 85'
Velikonoční dovolená 1971 Hanibal Jiří 77'
Velikonoční ostrov: Věčná záhada Tichomoří 2000 Martin Kratochvíl 36 minut
Velká filmová loupež 1986 Podskalský Zdeněk,Lipský Oldřich 80'
Velká neznámá 1970 Hobl Pavel 84'
Velké přání 1981 Trapl Vojtěch 88'
Velké stěhování 1988 Šejda Bohumil 8'
Velké trápení 1974 Hanibal Jiří 84'
Věrni zůstaneme 1945 Weiss Jiří 79'
Veronika 1985 Vávra Otakar 98'
Veselé vánoce přejí chobotnice 1986 Polák Jindřich 94'
Vesničko má středisková 1985 Jiří Menzel 99 minut
Větrné moře 1973 Kulijev Eldar 92'
Veverka a kouzelná mušle 1988 Plívová Věra 67'
Víkend bez rodičů 1981 Hanibal Jiří 86'
Vím, že jsi vrah 1971 Schulhoff Petr 98'
Vinobraní 1982 Bočan Hynek 95'
Vítězný lid 1977 Trapl Vojtěch 117'
Vítr v kapse 1982 Soukup Jaroslav 76'
Vlak do stanice Nebe 1972 Kachyňa Karel 86'
Vlastně se nic nestalo 1988 Schorm Evald 86'
Vlčí bouda 1986 Chytilová Věra 91'
Vojáci svobody I.,II. 1977 Ozerov Jurij
Vojtěch řečený sirotek 1991 Tyc zdeněk
Volání rodu 1977 Schmidt Jan 66'
Volejte Martina 1965 Vošmik Milan 75'
Volná noha 1989 Matula Július 91'
Vrabečkové 1990 Kunc Ctirad 4'
Vracenky 1990 Schmidt Jan 90'
Vrah skrývá tvář 1966 Schulhoff Petr 93'
Vrak 1983 Toman Ivo 86'
Vrať se do hrobu 1989 Šteindler Milan 97'
Vražda ing. Čerta 1970 Krumbachová Ester 72'
Vražda po našem 1966 Weiss Jiří 85'
Vražda v hotelu Excelsior 1971 Sequens Jiří 89'
Vražedné pochybnosti 1978 Toman Ivo 84'
Vrchní, prchni 1980 Smoljak Ladislav 85'
Všechno nebo nic 1984 Skalský Štěpán 86'
Všichni dobří rodáci 1968 Vojtěch Jasný 115 minut
Všichni mají talent 1984 Flídr Zdeněk 89'
Všichni musí být v pyžamu 1984 Papoušek Jaroslav 78'
Všichni proti všem 1977 Steklý Karel 89'
Vůně 1979 Vlk Ladislav 3'
Vyhrávat potichu 1984 Králová Drahomíra 74'
Výjimečná situace 1985 Borek Jaromír 88'
Vysoká modrá zeď 1973 Čech Vladimír 90'
Výstřely v Mariánských Lázních 1973 Toman Ivo 88'
Vyžilý Boudník 1990 Křístek Václav 96'
Za pět minut sedm 1964 Hobl Pavel 73'
Za trnkovým keřem 1980 Gajer Václav 72'
Za volantem nepřítel 1974 Steklý Karel 96'
Zabil jsem Einsteina, pánové… 1969 Lipský Oldřich 95'
Zabitá neděle 1969 Vihanová Drahomíra 79'
Záhada hlavolamu
Záchvěv strachu 1983 Soukup Jaroslav 92'
Zakázaný výlet 1981 Skalský Štěpán 71'
Zámek "Nekonečno" 1983 Kopřiva Antonín 96'
Zánik samoty Berhof 1983 Svoboda Jiří 98'
Zastihla mě noc 1985 Herz Juraj 130'
Zátah 1985 Strnad Stanislav 84'
Zatoulaná ovečka 1978 Zeman Josef 12'
Zatykač na královnu 1973 Klein Dušan 91'
Zázračný hlavolam 1967 Táborský Václav 80'
Zbraně pro Prahu 1974 Toman Ivo 83'
Zelená léta 1985 Muchna Milan 89'
Zelená vlna 1981 Vorlíček Václav 87'
Zítra to roztočíme, drahoušku ...! 1976 Schulhoff Petr 95'
Zítra vstanu a opařím se čajem 1977 Polák Jindřich 91'
Zkouškové období 1990 Troška Zdeněk 92'
Zkrocení zlého muže 1986 Poledňáková Marie 101'
Zkrocený démon (Sindibád VI.) 1974 Zeman Karel 14'
Zlá noc 1973 Matějka Václav 86'
Zlatá reneta 1965 Vávra Otakar 86'
Zlatá slepice 1980 Rychman Ladislav 79'
Zlatá svatba 1972 Mach Jaroslav 90'
Zlaté rybky 1977 Fuka Otakar 88'
Zločin v dívčí škole 1965 Menzel Jiří,Rychman Ladislav,Novák Ivo 106'
Zločin v Modré hvězdě 1973 Kachlík Antonín 88'
Zločin v šantánu 1968 Menzel Jiří 83'
Znamení raka 1966 Herz Juraj 85'
Známost sestry Aleny 1973 Hubáček Miroslav 84'
ZOO 1976 Chmelová Valerie 3'
Zpívající film 1972 Sis Vladimír 82'
Zralé víno 1981 Vorlíček Václav 91'
Zrcadlení 1977 Balík Jaroslav 93'
Zrcadlo pro Kristýnu 1975 Svoboda Jiří 90'
Ztracená tvář 1965 Hobl Pavel 73'
Zuřivý reportér 1987 Hollý Martin 74'
Zvířata ve městě 1989 Křístek Václav 95'
Zvláštní bytosti 1990 Fenič Fero 81'
Zvoneček štěstí 1988 Vlk Ladislav 5'
Žabomyší vojna 1985 Šejda Bohumil 7'
Žebrácká opera 1991 Jiří Menzel,Menahem Golan 95 minut
Železné boty 1983 Kadleček Ludvík 15'
Žena pro tři muže 1979 Papoušek Jaroslav 77'
Žena, růže, skřítek, zlost 1969 Horák Antonín 14'
Ženu ani květinou neuhodíš 1966 Podskalský Zdeněk 95'
Ženy v ofsajdu 1971 Zeman Bořivoj 82'
Žert 1968 Jireš Jaromil 78'
Žertíkem s čertíkem 1980 Týrlová Hermína 6'